Haberler

ALPER GÜLTER,” HEDEFE GİDECEK BİR KADRO KURMAK ANA HEDEFİMİZ

ALPER GÜLTER,” HEDEFE GİDECEK BİR KADRO KURMAK ANA HEDEFİMİZ
Yeni sezon öncesi kulüp tesislerimizde Sportif Direktörümüz Emrah Yıldız, Futbol Direktörümüz Cafer Elek ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte yeni sezon öncesi çalışmalarına başlayan Teknik Direktörümüz Alper Gülter, kadro planlaması, sezon hedefleri ve yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.
Başkanımız Metin Akyüz’ün önderliğinde yeni sezon çalışmalarına start verdiğimizi söyleyen Teknik Direktörümüz Alper Gülter,” Öncelikle bana güvenen ve desteklerini her zaman benden eksik etmeyen Başta Başkanımız Metin Akyüz olmak üzere, Yönetim Kurulumuza ve Sportif Direktör Emrah Yıldız’a teşekkür ediyorum” dedi.
Yeni sezon öncesi hedefi olan ve göze hoş gelen bir futbol oynayacak kadro planlaması üzerinde çalıştıklarını ifade eden Teknik Direktörümüz Alper Gülter yaptığı açıklamada özetle şunları söyledi; Kulüp tesislerimizde yeni sezon için çalışmalara başladık. Bu anlamda iç transferde öncelik verdiğimiz ve bizimle yola devam edecek oyuncu grubuyla anlaşıyoruz. Futbol Direktörümüz Cafer Elek ile birlikte uyum içerisinde hareket ederek gerek iç transfer, gerekse dış transferde deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyoruz. Tespit ettiğimiz, ilgilendiğimiz oyuncular var. Futbol Direktörümüz Cafer Elek, oyuncularla tek tek görüşerek bizi taşıyabilecek, oyun şablonumuza uyacak oyuncularla görüşmeler yapıp aramıza katılmalarını sağlayabilmek amacıyla titiz bir çalışma yürütüyor. Tüm transferlerimizi kampa kadar tamamlamayı hedefliyoruz. Bunun yanında genç oyuncularımızı da kamp kadrosuna dahil edip gelişimlerine katkı yapmayı hedefliyoruz. Alternatifli ve hedefe giden bir kadro kurmak ana hedefimiz. Yapacağımız hazırlık maçları ile eksiklerimizi tespit edip sezona eksiksiz girmeyi planlıyoruz.